• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yustuk.kutsuy
  • https://www.twitter.com/@YERGISI
Sizin Köşeniz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret49724
Site Haritası

Anasayfa

Geçen yılki yayınımıza dayanarak, AdSense Otomatik reklamlara yapılan önemli bir güncellemeyi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Otomatik reklamların kullanımı artık daha kolay ve kullanıcılarınız için reklam deneyimini özelleştirmek için daha iyi kontrollerle geliyor.
Kurumsallaştırılmış Bireysel AdSense Destek Sitesi 10 Nisan 2018 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Siz değerli kullanıcılarımızın desteği ve anket sonuçlarına göre çalışma sonuçlanmış ve Forum olarak yayın hayatına başlamıştır. Bilindiği gibi bir çok kullanıcı Google AdSense ile ilgili desteğe ihtiyaç duyuyor ve kimi zaman aradığını bulamayarak bir çıkmazda kısır döngü ile karşı karşıya kalıyor. Bizler sizin adınıza Google ile aranızda köprü kurmaktan mutluluk
Tutkunuzu kazanca dönüştürün. AdSense, web sitenize reklam yerleştirerek para kazanmanızı sağlayan ücretsiz ve kolay bir yöntemdir. Hatta sadece web sitenizden değil, youtube, oyun ve video uygulamalarınızın yanında blogger sayfalarınızdan da kazanç elde edebilirsiniz.
Blogger site sahiplerinin Adsense başvurularını göndermeleri için bir takım kriterleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu kriterlerden en önemlileri
Google AdSense hesabınızı oluşturduktan sonra Adres doğrulama eşiğine ulaşmanız halinde PIN doğrulaması ile hesabınızı aktif etmeniz gerekiyor. PTT kanalı ile gönderilen mektup takipsiz olduğu için ulaşması biraz sancılı bir süreçten geçiyor.
 1 


Bildiğimi zannettiğim, oysa; 
bilmediğimin, bildiğimden çok olduğu hayatta, iddialarım boyumu aşmamalı.

Öldürüldüğünde ceza verilmediği sanılan tek varlık Zaman'dır.

Akışına bırakılmış zamanın önüne bariyer değil, fotoğraf çektim. Zaman fotoğrafı durdurdu ama, fotoğraf zamanı durduramadı.

Işığın olmadığı yerde GÖZÜN,

İlmin olmadığı yerde SÖZÜN mânâsı yoktur.

Hayatın dengesini, eşit kollu terazinin bir kefesine varlığını, diğerine yokluğunu koyarak ölç. Eşitse yandın...

Gözle göremediğim, elle tutamadığım ve hatta şekil verip adını koyamadığım aklım almasa da; başsız gezen onca bedenlere gözüm alışıktı. Kimini kolsuz, kimini O'nsuz gördüm..! 

Dile gelen, dilden düşmez.

Herkes kendindeki 'BEN' tarafından tanınsaydı, Sendeki BEN'le uğraşmazdım. O kadar yapacak iş varken Sendeki BEN'le uğrastırma BEN'i..

Başkaları tarafından değil, kendi tarafından tanınmış kişiyi, kendi değil başkaları anlatır.  

Lafın kalabalık olduğu caddelerde, SÖZ geçecek yol bulamaz.


Kuruluş - Ağustos 2014

InstagramÇalışmalarım bireyseldir, Google Şirketinin Resmi Çalışmaları ile alakalı bir bağlantımız yoktur. Google ürünlerinden AdSense Ürünü'ne Altın Uzman olarak destek vermekteyim.

Airdata UAV|Drone Safety Verified Badge