• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yustuk.kutsuy
  • https://www.twitter.com/@YERGISI
Sizin Köşeniz
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret43055
Site Haritası
Hava Durumu

Anasayfa

Artık Drone sistemleri Anti Drone sistemlerine maruz kalarak uçmaya çalışacaklar. Özellikle güvenlik açısından önem arz eden noktalarda zaten Drone uçurulmaması gerektiği Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün yayınlamış olduğu yönetmelikte de mevuttur.
2015 yılının oldukça güzel geçen şu günlerinde, Şubat ayının Bursa'ya yansıttığı fevkalade serinlik Uludağ'a çıktığınızda yerini tipiye bırakıyor.
Bursa'nın Mudanya İlçe'sinin şirin ve güzel semti Güzelyalı'nın güzel martıları yaptıkları gösteri ile göz doldurdu. Yeni yılın ılık kalan son bir kaç gününü yaptıkları gösteri ile değerlendiren martılar aynı zamanda hayvanseverlerin simitleri ile güzel bir gün geçirmiş oldular.
Bursa'da şiddetli Lodos büyük zarar ve paniğe yol açtı. Büyük oranda mal kaybına neden olan şiddetli rüzgar nedeniyle Bursa Reel evleri sakinlerinin araçları site dışında güvenli bölgelere alındı. Çok sayıda araç hurdaya dönerken sokağa mecbur kalmadikca çıkılmamasi gerektiği konusunda uyarılar yapıldı.
4x 8500 8501 08 07 Parts A B Main Blade Helicopter 24cm Helikopter Pervanesi 1 takım. 100% Yeni ve orjinal. Ücretsiz kargo avantajıyla. A++++
 5 


Bildiğimi zannettiğim, oysa; 
bilmediğimin, bildiğimden çok olduğu hayatta, iddialarım boyumu aşmamalı.

Öldürüldüğünde ceza verilmediği sanılan tek varlık Zaman'dır.

Akışına bırakılmış zamanın önüne bariyer değil, fotoğraf çektim. Zaman fotoğrafı durdurdu ama, fotoğraf zamanı durduramadı.

Işığın olmadığı yerde GÖZÜN,

İlmin olmadığı yerde SÖZÜN mânâsı yoktur.

Hayatın dengesini, eşit kollu terazinin bir kefesine varlığını, diğerine yokluğunu koyarak ölç. Eşitse yandın...

Gözle göremediğim, elle tutamadığım ve hatta şekil verip adını koyamadığım aklım almasa da; başsız gezen onca bedenlere gözüm alışıktı. Kimini kolsuz, kimini O'nsuz gördüm..! 

Herkes kendindeki 'BEN' tarafından tanınsaydı, Sendeki BEN'le uğraşmazdım. O kadar yapacak iş varken Sendeki BEN'le uğrastırma BEN'i..

Başkaları tarafından değil, kendi tarafından tanınmış kişiyi, kendi değil başkaları anlatır.  

Lafın kalabalık olduğu caddelerde, SÖZ geçecek yol bulamaz.


Kuruluş - Ağustos 2014

InstagramÇalışmalarım bireyseldir, Google Şirketinin Resmi Çalışmaları ile alakalı bir bağlantımız yoktur. Google ürünlerinden AdSense Ürünü'ne Altın Uzman olarak destek vermekteyim.