• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yustuk.kutsuy
  • https://www.twitter.com/@YERGISI
Sizin Köşeniz
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret43055
Site Haritası
Hava Durumu

Anasayfa

Güzel Bursa'mızın muhafızı; dosta şefkatli, düşmana dehşetli bakan Uludağ yine birbirinden farklı kültürlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
Güzel Bursa İlimizin şirin ilçesi Harmancık bir doğa harikası olan İshaklar Köyüne ev sahipliği yapmaktadır. Yaklaşık Bursa merkezden 90Km. uzaklıkta olan bu doğa harikası köye bir buçuk saatte ulaşılabilmektedir.
1. Sınıf malzeme kullanılarak üretilen by ergisi model çantanız ile DJI Phantom Serisi Drone'larınızı artık pervane sökme takma derdine son vererek rahatlıkla kullanabileceksiniz.
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 100. Yılı'nda Rahmetli Büyükbabam Halil Ağa'nın Babası Sadık Oğlu Mehmet Dedemin Şahadet Şerbetini içtiği ve büyük bir başarının sergilendiği Zafer... Çanakkale Zaferi. Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz.
Nusaybin Midyat yolu üzerinde, yazın kavurucu sıcağında kayalıkların arasından fışkıran berrak ve buz gibi çağlayan sular eşliğinde mangal ve güzel bir hafta sonu için, gezilip görülmeye değer eşşiz güzelliklerden birisi BEYAZSU...
 3 


Bildiğimi zannettiğim, oysa; 
bilmediğimin, bildiğimden çok olduğu hayatta, iddialarım boyumu aşmamalı.

Öldürüldüğünde ceza verilmediği sanılan tek varlık Zaman'dır.

Akışına bırakılmış zamanın önüne bariyer değil, fotoğraf çektim. Zaman fotoğrafı durdurdu ama, fotoğraf zamanı durduramadı.

Işığın olmadığı yerde GÖZÜN,

İlmin olmadığı yerde SÖZÜN mânâsı yoktur.

Hayatın dengesini, eşit kollu terazinin bir kefesine varlığını, diğerine yokluğunu koyarak ölç. Eşitse yandın...

Gözle göremediğim, elle tutamadığım ve hatta şekil verip adını koyamadığım aklım almasa da; başsız gezen onca bedenlere gözüm alışıktı. Kimini kolsuz, kimini O'nsuz gördüm..! 

Herkes kendindeki 'BEN' tarafından tanınsaydı, Sendeki BEN'le uğraşmazdım. O kadar yapacak iş varken Sendeki BEN'le uğrastırma BEN'i..

Başkaları tarafından değil, kendi tarafından tanınmış kişiyi, kendi değil başkaları anlatır.  

Lafın kalabalık olduğu caddelerde, SÖZ geçecek yol bulamaz.


Kuruluş - Ağustos 2014

InstagramÇalışmalarım bireyseldir, Google Şirketinin Resmi Çalışmaları ile alakalı bir bağlantımız yoktur. Google ürünlerinden AdSense Ürünü'ne Altın Uzman olarak destek vermekteyim.