• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yustuk.kutsuy
  • https://www.twitter.com/@YERGISI
Sizin Köşeniz
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam81
Toplam Ziyaret44407
Site Haritası
Hava Durumu

Anasayfa

Avrupa Birliği vatandaşlarının gizlilik haklarını korumayı hedefleyen ve uzun zamandır gündemde olan büyük bir yenilik Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR-General Data Protection Regulation) 25 Mayıs 2018 tarihinde yürürlüğe girdi.
Tüketiciyi ve tüketicinin satın almasını etkileyen, ürünleri birbirinden ayıran MARKA dır. Markalaşma iki önemli amaca hizmet eder. Birincisi üreticileri rekabet ortamında koruma, ikinci ise tüketicilere belirli bir kalite güvencesi sağlamaktır.
Youtube için yapılan AdSense başvuruları aynı anda blogger için kullanılamaz. İkisinden bir tanesini seçmek durumundasınız. Her ikiside barındırma iş ortaklığı başvurusudur. Bir nevi yarı onaylı AdSense hesabı gibi düşünmenizde fayda var.
Google ürünlerine meraklıysanız ve başkalarına yardımcı olmayı seviyorsanız doğru yere geldiniz. Ürün Uzmanı olmanın ilk adımı Google Yardım Forumları ve Help on Social platformlarında bilgilerinizi paylaşmaya başlamaktır.
DJI Phantom 4 ve DJI Go Uygulamasının kısa ve özet olarak Türkçe hazırlanmış eğitim videosu sizlerle
 2 


Bildiğimi zannettiğim, oysa; 
bilmediğimin, bildiğimden çok olduğu hayatta, iddialarım boyumu aşmamalı.

Öldürüldüğünde ceza verilmediği sanılan tek varlık Zaman'dır.

Akışına bırakılmış zamanın önüne bariyer değil, fotoğraf çektim. Zaman fotoğrafı durdurdu ama, fotoğraf zamanı durduramadı.

Işığın olmadığı yerde GÖZÜN,

İlmin olmadığı yerde SÖZÜN mânâsı yoktur.

Hayatın dengesini, eşit kollu terazinin bir kefesine varlığını, diğerine yokluğunu koyarak ölç. Eşitse yandın...

Gözle göremediğim, elle tutamadığım ve hatta şekil verip adını koyamadığım aklım almasa da; başsız gezen onca bedenlere gözüm alışıktı. Kimini kolsuz, kimini O'nsuz gördüm..! 

Herkes kendindeki 'BEN' tarafından tanınsaydı, Sendeki BEN'le uğraşmazdım. O kadar yapacak iş varken Sendeki BEN'le uğrastırma BEN'i..

Başkaları tarafından değil, kendi tarafından tanınmış kişiyi, kendi değil başkaları anlatır.  

Lafın kalabalık olduğu caddelerde, SÖZ geçecek yol bulamaz.


Kuruluş - Ağustos 2014

InstagramÇalışmalarım bireyseldir, Google Şirketinin Resmi Çalışmaları ile alakalı bir bağlantımız yoktur. Google ürünlerinden AdSense Ürünü'ne Altın Uzman olarak destek vermekteyim.

Airdata UAV|Drone Safety Verified Badge