• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yustuk.kutsuy
  • https://www.twitter.com/@YERGISI
Sizin Köşeniz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret43694
Site Haritası
SAHTE İLE MÜCADELE
 Sahte ile Mücadele


Tüketiciyi ve tüketicinin satın almasını etkileyen, ürünleri birbirinden ayıran MARKA dır. Markalaşma iki önemli amaca hizmet eder. Birincisi üreticileri rekabet ortamında koruma, ikinci ise tüketicilere belirli bir kalite güvencesi sağlamaktır.

Sahtecilik marka sahibinin izni olmadan, bir ürünün kendisinin veya markasının aynısını yaparak menfaat sağlamak olarak tanımlanabilir. Bu gayri meşru para kazanmak için yapılan hilelerdir. Tüketicinin başta sağlığını hiçe sayarak kandırılmasıdır.
Bu portal, tamamen amatör bir ruhla;
Bilmeden sahte ürün almamak için dikkat edilmesi gereken çok basit ipuçlarını bu ortamda toplayıp, yayınlayarak farkındalığı arttırmak,
Ülkemizdeki sahteciler ve sahtecilik olayları ile mağdur olan kişilerin şikâyetlerini, ilgili MARKA sahibi firmaların doğrudan “Marka Koruma Departmanlarına” ulaştırmak, yapılan iş ve işlemleri takip etmek ve sahte ürün ile ilgili şikâyette bulanan kişilere gelişmeleri ve sonuçları bildirmek,


Tamamen sağlıksız ortamlarda üretilen, insanların sağlığını bozarak, ülke ekonomisinin kaybetmesini sağlayan, haksız rekabet yaparak dürüst çalışan ve üreten insanların rekabet ortamını kaldıran, kişilerin hukuk kuralları çerçevesinde cezalandırılmasını sağlamak için kurulmuştur.

SAHTE İLE MÜCADELE


  
584 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın