• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yustuk.kutsuy
  • https://www.twitter.com/@YERGISI
Sizin Köşeniz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret49163
Site Haritası
https://adsenseturkiye.com.tr
Adsense Türkiye Kurumsallaştırılmış Bireysel Destek - Yorulmadan Kazanın!Kurumsallaştırılmış Bireysel AdSense Destek Siteniz Sizlerle

Kurumsallaştırılmış Bireysel AdSense Destek Sitesi 10 Nisan 2018 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Siz değerli kullanıcılarımızın desteği ve anket sonuçlarına göre çalışma sonuçlanmış ve Forum olarak yayın hayatına başlamıştır.  Bilindiği gibi bir çok kullanıcı Google AdSense ile ilgili desteğe ihtiyaç duyuyor ve kimi zaman aradığını bulamayarak bir çıkmazda kısır döngü ile karşı karşıya kalıyor. Bizler sizin adınıza Google ile aranızda köprü olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

https://adsenseturkiye.com.tr kurumsallaştırılmış bireysel AdSense destek siteniz forum sitesi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor.  

Şimdiden ciddi bir potansiyele sahip bir ilgiyle yükselişe geçen sitenizde konusunda Uzman arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten gurur yanında mutlulukta duymaktadır. 

Sizlerin de ilgi ve desteğinden dolayı, Uzmanlarımız adına sizlere teşekkür ediyorum. 


 Yusuf ERGISI
• Google Platinum Product Expert  
•  AdSense | adsenseturkiye.com.tr
•  yergisi@gmail.com


Bahse konu sizlere destek amaçlı kurulmuş yapının, Resmi Google Şirketi ile hiç bir alakası ve resmi bağlantısı yoktur. Tamamen siz değerli kullanıcılara yönelik eğitim ve destek sağlayan kurumsallaştırılmış bireysel bir yapı ile hizmet vermektedir.  
1485 kez okundu

Yorumlar

Tebrikler     27/07/2018 08:39

Bugün adsense konusunda bir problemi ararken karşıma çıkan site oldu. İçerik ve yaklaşım harikaydı.Bu alanda ülkemiz için mihenk taşı olmasını temenni ederim. Başarılar.
Misafir -

Adsenseturkiye.com.tr      28/03/2018 15:36

Pozitif birlik ve beraberliğimizin tesisi dileklerimle başarılar dilerim.Açmış olduğun "adsenseturkye.com.tr yardım forumu, tüm yayıncılara hayırlı olsun. Tamer_+ .
ibrahim arbak

Forum hk     28/03/2018 15:32

Değerli Uzman arkadaşlarım, adsense kullanıcıları, misafirlerimiz ve konuyla ilgilenen herkese çok teşekkür ederek, bu süreci bir haftalık bir süre ile takip ettikten sonra, arzunuz doğrultusunda şekillendireceğimiz AdSense Türkiye artık sizlerle buluşmuş olacaktır. Çok teşekkür ederim.
Yusuf ERGİŞİ

Adsense     28/03/2018 15:42

Yusuf Bey Merhaba. Yeni alan adınız hayırlı olsun. Adsense'nin kendi sitesi gibi forum tarzı olursa. daha çok verimli olur. ve bu sayede kulanıcılar daha sağlıklı bilgi almış olur
Misafir -

     28/03/2018 15:36

adsenseturkiye.com.tr Hayırlı olsun. Bence forum mantığı daha güzel olur
Misafir -

AdsenseTürkiye.Com.Tr     28/03/2018 15:56

Merhaba Yusuf abi. ilk öncelikle adsenseturkiye.com.tr görünce çok mutlu oldum. Benim görüşüm. forum olarak ilerlemesi daha sağlıklı olacaktır. adsense kulanıcıları sorularına daha hızlı yanıt ala bilmesi için. forum kurulması hem sağlıklı olacaktır hemde mantıklı. ve bu süreçte Adsense'nin resmi forumunun yükü bir nebze olsada azalacaktır. Şimdiden Çok heycanlıyım
Cihat Özgen

Şimdiden tebrik ederim     28/03/2018 15:43

Selam, makale olursa sanırım daha doğru bilgilere ulaşırız. Her makalenin altında da tartışma olursa netice daha güzel olur bana göre. başarılar
Misafir -